Meister vernieuwt laminaatcollectie

Vrijdag 27 maart 2020

Het laminaat aanbod van Meister wordt volledig vernieuwd en krijgt de naam MeisterDesign.laminate. Dankzij het Aquasafe-systeem (4h) en Aquasafe-systeem + (24h) is het laminaat nu bestendig tegen water en dus geschikt voor vochtige ruimtes.
Meister vernieuwt laminaatcollectie
Meister vernieuwt laminaatcollectie Meister vernieuwt laminaatcollectie

Eerder meldden we al dat Meister dit voorjaar met nieuwe Rigid Core en MeisterDesign collecties komt. Het bedrijf introduceert echter ook acht nieuwe MeisterDesign.laminate-collecties.

 

De collecties LL 250 (S) en LD 250 zijn 10 mm dik en 12 mm bij geïntegreerde contactgeluiddemping (gebruiksklasse 23|32) beide zijn ze 24 uur waterbestendig (foto 1). Laminaatvloeren uit de vier collecties LL 150 (S), LD 150 (foto 2), LC 150 en LB 150 bieden volgens Meister de grootste verscheidenheid in hun uiterlijk en formaat. Ze zijn 8 mm dik (10 mm bij een contactgeluiddempende onderlaag) en geschikt voor zwaar woongebruik en gemiddeld projectgebruik. Deze vloeren zijn vier uur bestendig tegen water. De instapcollecties LD 55 en LC 55 hebben een dikte van 7 mm (8,5 mm bij een contactgeluiddempende onderlaag) en gebruiksklasse 23|31.

 

Bij de nieuwe laminaatcollecties hoort een nieuw  POS-concept met showroomproducten voor een aantrekkelijke en opvallende productpresentatie (foto 3). Alle productstalen zijn voorzien van een individuele QR-code die direct naar de productpagina van Meister leidt. Daar staat voor ieder product naast alle technische details, ook een omvangrijke fotogalerij klaar.

 

Meister wordt in Nederland verdeeld door de groothandels Viehoff, Heditex, Schadébo en De Eik.



Links

www.heditex.com
www.meister.com
www.meisterwerke.com
www.viehoff.nl
www.schadebo.nl
www.deeik.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project residentieel, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, laminaat PVC, lvt, keramiek, terra cotta, steen, hout, parket, visgraat, vloeren, #meister, #meisterwerke, #meisterwerkeschulte, #heditex, #viehoff, #schadebo, #deeik, #meisterdesignlaminate

Gerelateerd nieuws
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden