Meet the Masters of Interior

Woensdag 18 februari 2015

Nieuwe ... hal, nieuwe vaste én pop-up exposanten. Nieuwe stands. Nieuwe en trouwe bezoekers. Nieuwe merken, collecties en producten. En nieuwe samenwerkingen vorige week tijdens de voorjaarbeurs bij ETC Expo.
Meet the Masters of Interior

                          Aangenaam XL was met maar liefst 150 vierkante meter ook werkelijk XL

 

 

Een nieuwe lente, een nieuw begin ... is het halve werk. Een groot welkomstvuur brandde bij de entree.

 

Totaalconcept

Len de Koster en Ditte Kolijn van ETC Expo, met hun team en hun exposanten verantwoordelijk voor al dit nieuws, brandden van enthousiasme en ambitie: 'Dit is het niveau waarop we ons willen begeven. We willen blijven verrassen, dus er liggen alweer nieuwe plannen klaar om nog verder uit te breiden, onze uitstraling te upgraden en ons totaalconcept te completeren. De samenwerking tussen exposanten onderling is zeer inspirerend en we zien onze bezoekersaantallen nog steeds stijgen.'

 

Aangenaam XL

Een gloednieuwe hal met duizend nieuwe vierkante meters en vijf nieuwe exposanten. Loggere Wilpower, Aangenaam XL, Contempera (kunst), Tegelzone en Arie Tuin Architectuur. Aangenaam XL was met maar liefst 150 vierkante meter ook werkelijk XL. Paul Buitenhuis: 'Veel klanten kennen ons en onze producten al, maar nu kunnen we een veel beter beeld geven van wat wij op interieurgebied kunnen doen.'

 

Tuinarchitectuur

Opvallend en wijs lijkt ook de uitbreiding met exposanten in het buitensegment Arie Tuinarchitectuur en Hawé Outdoor. Allereerst is de overloop in buiten- en binnenwonen sowieso een trend. Kijkend naar de kentering in de branche, van een afname van het aantal fysieke detailhandelsvestigingen en naar de opkomst van vrij gevestigde interieurarchitecten en stylistes is het zó belangrijk om ook daadwerkelijk een totaalconcept neer te zetten. En last but not least, het geeft ETC expo ook een heel andere dynamiek, al die stylistes met hun klanten naast detaillisten en inkoopdelegaties. 

 

Benieuwd naar al het overige nieuws? Nieuwe merken, samenwerkingen, collecties? U leest er binnenkort alles over in Vaktijdschrift Ons Huis.



Links

www.etcexpo.nl
www.aangenaamxl.com
www.loggerewilpower.com
www.contempera.nl
www.tegelzone.nl
www.arietuinarchitectuur.nl
www.ayanaoutdoor.nl/nl/

Tags

meubelstof, meubelbekleding, bekleding, stof, leer, leder, ETC, ETC expo, Culemborg, interieur, meubel, decoratie, trade mart, showroom, behang, gordijn, bank, fauteuil, woontextiel, woningtextiel, woondecoratie, vloerbedekking, verlichting, verf, behang, interieuraccessoire, karpet, beurs, Meet the Masters of Interior

Gerelateerd nieuws
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden