Meerdere winkelsluitingen Utrecht

Donderdag 29 februari 2024

Helaas zijn de afgelopen tijd verschillende Utrechtse woonfirma's gesloten. Keck & Lisa Wonen is de meeste recent winkel die zijn deuren sluit. Sinds eind vorig jaar zijn vier bedrijven met hun werkzaamheden gestopt.
Meerdere winkelsluitingen Utrecht

In november 2023 ging Combo Design failliet. Het bedrijf had twee winkels in de domstad. Op de St. Jacobsstraat en aan de Oudegracht. In de winkels werden meubels, karpetten en woonaccessoires verkocht van nationale en internationale desginmerken.

 

Begin februari werd het faillissement uitgesproken over meubelmerk Pastoe. Dit bedrijf was lang in Utrecht gevestigd, maar verhuisde in 2016 naar de Utrechtse gemeente Houten.

Kort hierop bleek ook stoelenzaak Wonders Chair Gallery in de Domstraat failliet. Het bedrijf was hier al bijna elf jaar gevestigd. Het bedrijf specialiseerde zich in de verkoop van houten eetkamerstoelen. Volgens de eigenaars zou alleen de retailtak sluiten. De Workshop of Wonders ontwerpstudio blijft bestaan, maar dan onder de naam Wonders interior design.

 

De meeste actuele winkelsluiting is dus van Keck & Lisa. Het bedrijf heeft twee winkels in Utrecht, waarvan de Keck & Lisa Wonen (op hoek van de Oudegracht en Hamburgerstraat) het filiaal is dat de deuren sluit. Eigenaar Esther Sant stelt alle aandacht te willen richten op de andere vestiging in de Zadelstraat. De woonwinkel was bijna 20 jaar aan de Oudegracht gevestigd (eerste onder de naam Emma.b). De winkel die wel open blijft, is meer gericht op woonaccessoires en geschenk artikelen.

 

Wat is de oorzaak van de sluiting van deze woonwinkels? Vooral in Utrecht zelf heeft dit wellicht te maken met hoge huren. Tegelijkertijd komen in het centrum wellicht ook niet de juiste klanten voor een woonwinkel, omdat veel interieurspecialisten aan de rand van de stad te vinden zijn. Heeft u een andere theorie? Uw reactie is welkom op redactie@interieurjournaal.com.



Links

www.keckenlisa.nl
www.workshopofwonders.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, kast, tafel, salontafel, failliet, faillissement, faling, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, sluiting, #kecklisa, #keckenlisa

Gerelateerd nieuws
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden