Meer Thonet voor buiten!

Vrijdag 20 november 2015

Thonet introduceert stalen buisklassiekers in nieuwe kleuren voor binnen en buiten. Een collectie, vier jaargetijden, binnenkort te zien op de IMM in Keulen.
Meer Thonet voor buiten!
Meer Thonet voor buiten! Meer Thonet voor buiten! Meer Thonet voor buiten!

Enkele stalen buisklassiekers uit de Bauhaustijd worden voorzien van een frisse kleur en een speciale technologie, die ze weerbestendig maakt. De frames zijn verkrijgbaar in zeven kleuren. Voor het netweefsel is er keuze uit twaalf extra kleurnuances, waardoor een groot aantal combinaties mogelijk is. Verder bestaat de collectie uit kussens in bijpassende kleuren. De ontwerpen uit deze Thonet All Seasons-outdoorcollectie zijn voor het eerst te zien op de imm cologne 2016.

Het gaat om aangepaste modellen van de sledestoel S 33 en S 34 van Mart Stam, bijzettafel B 9 en loungefauteuil S 35 van Marcel Breuer en sledestoel S 533 van Ludwig Mies van der Rohe. Miriam Püttner, designer van het Thonet Design Team, was hoofdverantwoordelijke voor dit project.

De Thonet All Seasons-modellen gaan zowel in de tuin als in de serre bijzonder lang mee. Dit is te danken aan de tafelbladen van ruw beton of volkern-HPL-plaat en aan het gekleurde ThonetProtect-oppervlak, dat net als het netweefsel uv-bestendig is.

De bestaande outdoormeubels uit de collectie S 40/S 1040 (Mart Stam/Thonet Design Team) worden opgenomen in de nieuwe Thonet All Seasons-collectie. Tuintafel S 1040 zal dan ook verkrijgbaar zijn in een nieuwe uitvoering.

De nieuwe collectie is leverbaar vanaf begin maart 2016.

[sponsored artikel]

 



Links

www.thonet.de
www.imm-cologne.de

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, sledestoel, design, klassieker, ontwerp

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden