Meer nadruk op duurzaamheid

Woensdag 16 oktober 2024

Parador treedt toe tot het VN Global Compact, als ondersteuning van de ontwikkeling van duurzaamheid als integraal bestanddeel van de bedrijfscultuur.
Meer nadruk op duurzaamheid

Parador geeft het voorbeeld voor een langdurig engagement voor meer duurzaamheid en treedt toe tot het Global Compact van de Verenigde Naties. Duurzaamheid is een belangrijk thema, dat het bedrijf sinds vele jaren in de onderneming verankerd heeft en dat de vloerbedekkingsproducent door een brede waaier van maatregelen in zijn corebusiness implementeert als teken van zijn langetermijn-engagement voor meer duurzaamheid.

 

'Het engagement van Parador om doordachte en zorgvuldige beslissingen te nemen over de omgang met onze mooie planeet is echt. Het is een ethiek die ons zal leiden in alles wat we doen - van het productdesign tot onze betrokkenheid bij de gemeenschap en verder. De aansluiting bij het Global Compact van de Verenigde Naties en hun basisprincipes zijn een verdere stap naar het realiseren van deze idealen,' zegt ceo Neel Bradham.



Links

www.parador.de
www.unglobalcompact.org

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvcvloeren, laminaatvloeren, parketvloeren, houtenvloeren, klikvloeren, duitsland, coesfeld, duurzaamheid, initiatief, principes, thema, onderneming, bedrijf, CEO, langetermijn, engagement, maatregelen, corebusiness, integratie, #parador, #unglobalcompact, #verenigdenaties

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden