Meer dan Showup

Maandag 06 augustus 2018

Begin september staan er niet alleen meer dan 400 merken en jonge ontwerpers op Showup, maar ook fairtrade design, lezingen (Listenup), producten voor de kinderkamer (Growup), het Design Design Paviljoen, Startup@Showup en The Store.
Meer dan Showup
Meer dan Showup Meer dan Showup Meer dan Showup

Showup is een inkoopbeurs op het gebied van home & gift voor woonwinkels, webshops, conceptstores, warenhuizen en museumwinkels.

 

Fair Trade is een thema dat veel merken op Showup omarmen: dekens, keramiek, manden, vlaggenslingers en meer. Producten die met respect voor het milieu zijn gemaakt en bijdragen aan een beter leven voor de makers:
- In Peru, Kenia en India worden manden, plaids, mutsen en meer van Solid International (foto 1 links) gemaakt door 'locals' met weinig kansen. De winst komt ten goede aan sociale projecten.
- De dekens, kussens en andere producten van Van Verre (foto 1 rechts) staan voor bijzondere culturen en eeuwenoude tradities.
- Katja Schuurman heeft in 2006 Return to Sender (foto 2) opgericht. Haar missie: met eerlijke en duurzame handel ondernemerschap stimuleren en armoede bestrijden. Op Showup wordt de nieuwe collectie gelanceerd.
- De producten van Kinta (foto 3 links) worden al ruim vijfentwintig jaar op duurzame en sociale wijze gemaakt in de Fillipijnen en Vietnam. Prachtige items van hout, textiel en keramiek voor op tafel en in de keuken.
- Rebecca Sagström en Jose Marcus ontdekten tijdens een reis door Nepal authentiek, handgeschept Lokta papier. Het was het begin van Sagström & Co (foto 3 rechts), papierwaren ontworpen in Nederland en gemaakt in Nepal.

Naast nieuwe producten en trends, zal er weer een programma met lezingen, Listenup, worden gehouden. Een overzicht daarvan is hier te bekijken.

Een van de deelnemers van het speciale segment voor kinderkamers, Growup, is Trixie van Mellis (foto 4): van beddengoed tot pyjama's.

Al eerder gaven we het thema van The Store, New Traditions, en informatie over het Deens Design Paviljoen.
Klik hier voor info over de merken op Showup!

Showup wordt gehouden in de Expo Haarlemmermeer, Stelling 1 in Vijfhuizen (nabij Schiphol). De entree is gratis, na registratie. De openingstijden op zondag 2 en maandag 3 september zijn van 10-18 uur.




Links

www.kinta.nl
www.returntosender.nl
www.sagstromandco.com
www.showup.nl
www.solidinternational.be
www.trixie-baby.com
www.van-verre.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, #Growup, #Listenup, kinderkamer, jeugdkamer, #Showup, #Startup, #solidinternational, #vanverre, #returntosender, #sagstrom, #lokta, #trixie, #mellis, #kinta

Gerelateerd nieuws
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder
 
Strategische samenwerking
lees verder
Overname showroommodellen.nl
Marktplaats Whoppah neemt weer sectorgenoot over, namelijk showroommodellen.nl.
lees verder
Stijlvol klimaatcomfort in interieur
[Sponsored artikel] - Licht, kleuren en meubels krijgen de meeste aandacht bij het inrichten. Logisch, want ze bepalen de sfeer. Maar ook comfort speelt een grote rol in hoe een ruimte écht aanvoelt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden