Meer dan behang van Instabilelab

Dinsdag 23 juni 2020

Het Venetiaanse bedrijf Instabilelab biedt een unieke en persoonlijke interpretatie van behang door verschillende ideeën en stijlen te combineren. Indoor, maar ook buiten.
Meer dan behang van Instabilelab
Meer dan behang van Instabilelab Meer dan behang van Instabilelab Meer dan behang van Instabilelab Meer dan behang van Instabilelab

Instabilelab is naar eigen zeggen in staat onvoorstelbare combinaties te creëren en waarde te geven aan woon- en werkruimten. Het bedrijf heeft de knowhow om zijn originele afbeeldingen op verschillende producten aan te brengen. Binnen op vloeren, gordijnen, deuren, wanden en meubels en ook in vochtige ruimtes, of buiten.

 

De categorie Wallpaper omvat verschillende soort behang. Glasvezelbehang (Fibra) is volgens Instabilelab perfect voor binnen en buiten dankzij een afwerking met hars, Acustica is akoestisch behang, gemaakt om weerkaatsing te verminderen en dus de akoestiek te verbeteren. Doorpaper is op maat gemaakt deurbehang dat makkelijk verwijderd kan worden.



Links

www.instabilelab.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, slapen, woning, stof, bekleding, textiel, meubelstof, tapijt, karpet, meubelstof, bekleding, producent, stofferen, stoffering, residentieel, project, wand, wandbekleding, afwerking, muur, mural, behang, kunst, #instabilelab

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden