Meer cash & carry Mars & More

Dinsdag 14 juli 2020

Decoratiegrossier Mars & More breidt haar cash & carry activiteiten uit in zowel de Benelux als daarbuiten.
Meer cash & carry Mars & More

Mars & More uit Zwolle is groothandel in 'living & lifestyle'-producten (foto; website). Momenteel kunnen klanten voor de inkoop terecht bij Tica in Aalsmeer, Trends & Trade in Venlo (beide dochters van PW Markets), Van Remoortel in Belsele en bij de Blumenbörse in Luzern. Deze zomer komen daar meerdere locaties in Duitsland, Zwitserland en België bij. Daarnaast worden de huidige stands op Tica en Trends & Trade vernieuwd en vergroot.
 
Dick van Raalte, directeur Mars & More, heeft van de afgelopen tijd geleerd niet afhankelijk te moeten zijn van grootschalige events zoals beurzen. Daarom kiest hij een nieuwe strategie waarbij cash & carry’s als showroom of beursstand worden gezien. Daar worden ook open dagen georganiseerd waarbij Mars & More-medewerkers aanwezig zijn om de klant de nieuwste collectie te tonen en eventueel de order te noteren.
 
De eerste opening staat medio juli gepland in Ahrensburg, waarna Kolbermoor, Zurich en Brussel snel zullen volgen.



Links

www.marsmore.com
www.pwmarkets.nl
www.tica.nl
www.trendstrade.nl
www.vanremoortel.be

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, woondecoratie, cash & carry, #marsmore, #pwmarkets, #tica, #trendstrade, #vanremoortel, #cashcarry

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
 
Klassieker met nieuwe zachtheid
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden