Meer bezoekers Woonindustrie

Zaterdag 27 september 2025

De Najaarsvakdagen bij De Woonindustrie trokken dit jaar meer bezoekers dan eerdere edities. Het interieurcentrum in Nieuwegein vormde begin september opnieuw het startpunt van het interieurseizoen.
Meer bezoekers Woonindustrie

De Vakdagen, die plaatsvonden op 7, 8, 9, 15 en 16 september, boden volgens deelnemers niet alleen gelegenheid om collecties te bekijken, maar ook om concrete afspraken te maken. Verschillende showrooms zaten vol met gesprekken over uitbreidingen en samenwerkingen. Daarmee bevestigde De Woonindustrie haar rol als handelsplatform voor de branche.

 

De editie kende bovendien een groot aantal nieuwe merken. Onder meer Mette Ditmer, Gus*, Eight Furniture, Gusj, IMS Benelux, M line, Beddinghouse en Yoydesign maakten hun entree. Hun aanwezigheid gaf volgens organisatoren een merkbare impuls aan de dynamiek op de beursvloer. Enkele exposanten besloten hun deelname structureel voort te zetten.

 

Met meer dan 160 exposanten staat het centrum inmiddels op de grens van zijn capaciteit. Voor de editie van 2026 is daarom uitbreiding gepland naar de aangrenzende Beursfabriek. Daarmee ontstaat extra ruimte voor nieuwe merken en segmenten. Het doel is om de Najaarsvakdagen verder uit te bouwen tot een nationaal platform waar de hele interieurbranche samenkomt.

 

Na deze vakdagen richt De Woonindustrie zich op de Interieurprofessionaldag op 17 november 2025. Dit jaarlijkse event wordt georganiseerd in samenwerking met interieurnetwerk In en de NIA Academie. Het thema dit jaar is Let’s Play, met de nadruk op creativiteit en experimenteren met materialen, kleuren en vormen.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #najaarsvakdagen, #accessoireboektiek, #iprojectparade, #dromenland

Gerelateerd nieuws
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
 
Inspiratie vanuit natuur en heelal
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden