Meer bezoek woonbeurs Amsterdam

Maandag 05 oktober 2015

De 23ste editie van de woonbeurs, dit jaar omgedoopt tot VT Wonen & Design beurs, heeft 10.000 meer bezoekers naar de RAI getrokken dan vorig jaar.
Meer bezoek woonbeurs Amsterdam

Dit jaar kwamen in zes dagen tijd 79.000 bezoekers op de beurs nieuwe stijl af. Duizenden bezoekers hebben een, voor hen persoonlijk gemaakte, beursroute gevolgd. Alle beschikbare plekken voor persoonlijk woonadvies waren volgeboekt.

Fabrikanten en ontwerpers hebben voor de komende tijd veel afspraken ingepland met consumenten om de woonwensen concreet te maken, zo meldt de organisatie.

De jonge, moderne woonstijl blijft populair. Maar ook de hang naar luxe en op maat gemaakt design om de exclusieve woonstijl te creëren. "Producten die met liefde en vakmanschap zijn gemaakt zijn dit seizoen populair," weet Ingrid van Schooten Manager VT Wonen & Design beurs.

Volgend jaar is de beurs van 27 september - 2 oktober.



Links

www.mediaxis.be
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, pin, ontwerp, ontwerper, design, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen.

Gerelateerd nieuws
 
De beleving van licht
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden