Mediterraans Ikaria van Alhambra

Dinsdag 21 april 2020

De nieuwe collectie van het Spaanse stoffenmerk Alhambra staat in het teken van het Griekse leven. De stoffen in de Ikaria collectie hebben volgens het bedrijf een verfijnde en rustieke uitstraling.
Mediterraans Ikaria van Alhambra
Mediterraans Ikaria van Alhambra Mediterraans Ikaria van Alhambra

De inspiratie voor Alhambra's nieuwste stoffen is afkomstig van het gelijknamige Griekse eiland Ikaria. De natuurlijke stoffen ogen eenvoudig en hun texturen doen denken aan land, zee en kliffen. De ruige kust van Ikaria verbergt kleine baaien, kiezelstranden en turquoise wateren. Het Griekse eiland, met zijn zonnige mediterrane weer combineert volgens Alhambra rust en kalmte met avontuur buiten de gebaande paden.

 

De Ikaria-stoffen hebben volgens het bedrijf een verfijnde en rustieke uitstraling. Zeer licht linnen gecombineerd met doeken met een vleugje ruwe en gekaarde wol. Dikke natuurlijke stoffen met verfijnde designs. De focus ligt op de texturen die de mediterrane sereniteit proberen over te brengen.

 

Alhambra wordt in België vertegenwoordigd door Stockmans. In Nederland verdeelt Prades het merk, onder meer vanuit de showroom in het ETC Design Center in Culemborg.



Links

www.alhambraint.com
www.etcdesigncenter.nl
www.prades.nl
www.stockmans-co.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitaal, hospitality, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, gordijn, stof, viscose, polyester, polyacryl, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, #alhambra, #prades, #ikaria, #etcexpo, #etcdesigncentereurope, #etcdesigncenter, #stockmans

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden