Material District naar Utrecht

Dinsdag 26 januari 2021

Het jaarlijkse evenement Material District wordt dit jaar op een andere locatie georganiseerd. Van 15 tot en met 17 september is de Utrechtse Werkspoorkathedraal de nieuwe locatie.
Material District naar Utrecht
Material District naar Utrecht Material District naar Utrecht Material District naar Utrecht

In 2022 zal Material District ((voorheen Material Xperience) georganiseerd worden van 15 tot en met 17 september. Organisator Materia heeft er voor gekozen om het evenement op een nieuwe locatie te organiseren, namelijk de Utrechtse Werkspoorkathedraal.

 

'Met honderdvijftig exposanten, een tentoonstelling met tweehonderdvijftig materialen en een lezingenprogramma met vijfentwintig sprekers staat MaterialDistrict Utrecht in 2021 weer bol van de materiaalinspiratie,' aldus de organisatie. 'Als enige jaarlijkse evenement voor materiaalvoorschrijvers uit alle sectoren van de ruimtelijke vormgeving zet Materialdistrict volop in op de Circulaire Economie.'

 

De komende editie zullen meer exposanten dan ooit (materiaal)innovaties binnen de thema’s ‘Circulariteit’, ‘Wellbeing’ en ‘Energietransitie’ tonen. Bij de jaarlijkse materialenexpo die te zien is tijdens Materialdistrict Utrecht kan de bezoeker maar liefst tweehonderdvijftig samples zien, voelen en ervaren. Alle geselecteerde materialen vallen binnen één of meerdere van de drie duurzame thema’s. Dit alles aangevuld met een uitgebreid lezingenprogramma.



Links

utrecht.materialdistrict.nl
www.materia.nl
www.materialdistrict.com
www.werkspoorkathedraal.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, beurs, show, event, evenement, vakbeurs, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, #materialdistrict, #mx21, #werkspoorkathedraal

Gerelateerd nieuws
 
Zomeruitbreidingen Ethimo
lees verder
Doorstart parketwinkel
Vorige maand ging 't Saense Parkethuys failliet, maar het bedrijf maakt nu een doorstart op dezelfde locatie en vrijwel dezelfde naam.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden