Massief Monde in ETC Design Center

Donderdag 28 maart 2019

Vorige maand was de introductie van een mooi nieuw meubellabel in het ETC Design Center Europe: Monde. Een hoogwaardige eigentijdse collectie meubelen van Van Lier Maatwerk.
Massief Monde in ETC Design Center
Massief Monde in ETC Design Center Massief Monde in ETC Design Center Massief Monde in ETC Design Center Massief Monde in ETC Design Center

Tijdens de Inspiratiedag en Design Experience afgelopen februari in het ETC Design Center te Culemborg is de nieuwe meubellijn Monde van interieurbouwer Van Lier Maatwerk uit Panningen voor het eerst gepresenteerd en nu zijn er goede foto's beschikbaar gekomen.

Het betreft een eigentijdse collectie maatwerkmeubelen in Frans eiken- en Amerikaans notenhout, gecombineerd met lakwerk en metalen details. Afgezien van de maat van de basiselementen, worden de meubelen van de collectie op maat geproduceerd.

De basis voor het ontwerp van de Monde collectie wordt gevormd door een kader van massief hout, uitgevoerd in dubbel verstek. Met deze complexe constructie wordt een illusie van een paneel met facet gecreëerd, die de dikte van het hout maskeert. Samen met de ranke onderstellen, poten en grepen zorgt dit voor een robuuste en toch elegante uitstraling van het meubel, zo omschrijft het bedrijf  de nieuwe collectie.

Een aantal meubelen van de Monde collectie is elke maandag van 10-17 uur te bezichtigen in stand 14a op het ETC Design Center aan de Randweg 20 in Culemborg.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.monde.nu
www.vanliergroep.nl
www.vanliermaatwerk.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, meubel, kast, tafel, sidetable, bureau, massief hout, #etcexpo, #etcdesigncentereurope, #monde, #etcdesigncenter, #vanliermaatwerk, #vanliergroep

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Interlübke opnieuw failliet
De Duitse meubelfabrikant Interlübke heeft faillissement aangevraagd. Het is de tweede keer sinds 2012 dat het bedrijf in financiële problemen komt.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden