Mart Visser op ICD

Vrijdag 25 augustus 2017

De bekende modeontwerper en kunstenaar Mart Visser zal zondag 17 september op de Interieur Collectie Dagen in Gorinchem op de stand van Headlam aanwezig zijn om een geheim te onthullen.
Mart Visser op ICD

Mart Visser (49) uit Amsterdam is vooral modeontwerper, maar zal tijdens de ICD in Gorinchem zelf het geheim van Headlam komen onthullen: de lancering van zijn nieuwe vloerkledencollectie. Ook zal hij het verhaal achter zijn ontwerpen toelichten. Deze Mart Visser-karpetten collectie van Karpi zal door Headlam worden gedistribueerd.

De beurs in de Evenementenhal in Gorinchem (17-19 september) heeft naast dit en ander nieuws en aanbiedingen van exposanten onder andere ook het Meubelstoffeerders Plein en het NK Woningstofferen onder haar hoede.

De eerste editie onder de nieuwe naam Interieur Collectie Dagen vindt plaats van 17-19 september 2017. Drie weken eerder dan vorig jaar en voor het eerst met een zondagopenstelling mét kinderopvang!

Hier registreren voor gratis entreekaarten/e-tickets!

 



Links

www.evenementenhal.nl/incoda-go
www.evenementenhal.nl/interieurcollectiedagen
www.interieurcollectiedagen.nl
www.karpi.nl
www.martvisser.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gorinchem, gorkum, vakdagen, #NKwoningstofferen, NK woningstofferen, #vpwi, #parketwoning_eh, #ICD, #incoda, #InterieurCollectieDagen, Easyfairs, #easyfairs, Artexis Easyfairs Group, #Headlam, #martvisser, #karpi

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne verbindt design
lees verder
Nieuwe agent Wind Nederland
Wilhelmina van Aerssen is de nieuwe agent voor het Belgische stoffenmerk Wind, bekend van onder andere (project)stoffen van linnen.
lees verder
Merkvernieuwing Arturo
Arturo vloersystemen, onderdeel van Uzin Utz, benadrukt totaalbenadering met nieuwe positionering,
lees verder
Ralph Sonnenberg overleden
Ralph Sonnenberg (92), boegbeeld Hunter Douglas, is overleden op 92-jarige leeftijd.
lees verder
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden