Marmercollectie Raw Materials

Dinsdag 18 november 2025

Raw Materials introduceert drie nieuwe bijzettafels van massief marmer: Beijing, Seoul en Shanghai. De modellen vormen een uitbreiding op de bestaande collectie marmer-op-houttafels, waarin bladen van Rajasthan-marmer worden gecombineerd met mangohout.
Marmercollectie Raw Materials
Marmercollectie Raw Materials Marmercollectie Raw Materials

De drie ontwerpen tonen marmer in zijn puurste vorm. Het marmer komt uit Rajasthan, India, en staat bekend om zijn uitzonderlijke kwaliteit en unieke patronen. Door de sobere vormgeving ligt de aandacht op de structuur en tekening van het gesteente. Het resultaat is een rustige, minimalistische uitstraling die goed aansluit bij de huidige voorkeur voor natuurlijke materialen en heldere volumes in het interieur.

 

Raw Materials werkt al jaren samen met ambachtslieden in India en Indonesië voor de productie van meubels en accessoires. Duurzame materialen en een tijdloze vormentaal staan daarbij centraal. Naast eigen ontwerpen verkoopt het bedrijf ook geselecteerde vintage items.

 

Beijing (foto 1) heeft een witte kleur, Seoul (foto 2) is beige/zandkleurig, Shanghai (foto 3) tenslotte is helemaal zwart. Wie de volledige marmercollectie wil bekijken, kan terecht in showroom A005 van Raw Materials in De Woonindustrie in Nieuwegein.



Links

www.rawmaterials.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, retail, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, samenwerking, rebrand, #rawmaterials

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden