Marker Scholten bij BN

Woensdag 22 juni 2022

Het Nederlandse behangmerk BN Walls lanceert The Marker collectie in samenwerking met de gerenommeerde designer Stefan Scholten.
Marker Scholten bij BN
Marker Scholten bij BN Marker Scholten bij BN Marker Scholten bij BN

De nieuwe BN Wall-collectie van BN International kenmerkt zich door het patroon van een markeerstift, dat in elk dessin terugkomt. The Marker collectie, die bestaat uit vijf verschillende designs die in 38 kleurvarianten beschikbaar zijn, is vanaf nu verkrijgbaar.

 

BN Wall's The Marker collectie oogt neutraal, maar bevat subtiele grafische en abstracte prints. Stefan Scholten: 'Deze collectie zit vol composities en verrassende ontwerpen. De behangontwerpen hebben allemaal verschillende texturen. Materiaal, textuur, kleur en patroon zijn perfect met elkaar in balans.'

Scholten werd voor de ontwerpen van deze collectie geïnspireerd door de markeerstift waar hij vaak zijn designs mee uittekent. Dit is niet alleen terug te zien in de terugkerende streeppatronen, maar ook in de manier waarop de kleuren op het behang met elkaar blenden, wat karakteristiek is voor markeerinkt. De collectie bestaat uit vijf designs die in een breed kleurenpalet beschikbaar zijn.


Scholten werd onlangs aangesteld tot creative director van BN International. Studio Stefan Scholten draagt bij aan een nieuw creatief elan onder de drie merken van BN International: BN Walls, Balacron en BN Base.



Links

www.bnwalls.com
www.stefanscholten.com

Tags

nieuws, interieur, behang, collectie, vernieuwing, kleuren, prints, masterly, milaan, creatief, styling, markeerinkt, textuur, patroon, grafisch, abstract, themarker, dessins, #bnwalls, #bninternational, #stefanscholten

Gerelateerd nieuws
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
 
Behang met zelfexpressie
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Sterke registratie Texprocess
De beurs Texprocess 2026 heeft nu al sterke registratiecijfers. Op de beurs presenteert de sector zich op belangrijke toekomstige thema's.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden