Marieke voorzitter CBM

Vrijdag 08 december 2023

Marieke van den Berg is tijdens de algemene ledenvergadering van 7 december 2023 benoemd tot voorzitter van Koninklijke CBM, branchevereniging voor interieurbouw en meubelindustrie.
Marieke voorzitter CBM

Marieke van den Berg neemt het stokje over van Marcel Horjus die negen jaar lang voorzitter van de vereniging was. CBM heeft de afgelopen jaren een nieuwe strategische koers ontwikkeld met thema’s als circulariteit, duurzaamheid, uitgebreide producentenverantwoordelijkheid en duurzame inzetbaarheid.


Tijdens een druk bezochte algemene ledenvergadering van de CBM hebben de meer dan 150 aanwezige leden Marieke van den Berg benoemd tot nieuwe voorzitter van de vereniging. Marieke is directeur en mede-eigenaar van de meubelfabriek Label Van den Berg. Zij volgt Marcel Horjus op, directeur van het bedrijf Horjus, toeleverancier voor de interieurbouw en meubelindustrie.


Marieke van den Berg gaf aan het een hele eer, maar ook een grote verantwoordelijkheid te vinden. Sinds 2019 is ze al wel actief in het bestuur, dus ze heeft gelukkig al wel behoorlijk wat ervaring opgedaan. Ze is de eerste vrouwelijke voorzitter van de CBM.



Links

www.cbm.nl
www.horjusdronrijp.nl
www.label.nl

Tags

nieuws, interieur, meubels, meubelpanelen, productie, hout, interieurbouw, meubelindustrie, houtrestanten, platen, logistiek, branchevereniging, personalia, #cbm, #labelvandenberg, #horjus

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden