Marieke voorzitter CBM

Vrijdag 08 december 2023

Marieke van den Berg is tijdens de algemene ledenvergadering van 7 december 2023 benoemd tot voorzitter van Koninklijke CBM, branchevereniging voor interieurbouw en meubelindustrie.
Marieke voorzitter CBM

Marieke van den Berg neemt het stokje over van Marcel Horjus die negen jaar lang voorzitter van de vereniging was. CBM heeft de afgelopen jaren een nieuwe strategische koers ontwikkeld met thema’s als circulariteit, duurzaamheid, uitgebreide producentenverantwoordelijkheid en duurzame inzetbaarheid.


Tijdens een druk bezochte algemene ledenvergadering van de CBM hebben de meer dan 150 aanwezige leden Marieke van den Berg benoemd tot nieuwe voorzitter van de vereniging. Marieke is directeur en mede-eigenaar van de meubelfabriek Label Van den Berg. Zij volgt Marcel Horjus op, directeur van het bedrijf Horjus, toeleverancier voor de interieurbouw en meubelindustrie.


Marieke van den Berg gaf aan het een hele eer, maar ook een grote verantwoordelijkheid te vinden. Sinds 2019 is ze al wel actief in het bestuur, dus ze heeft gelukkig al wel behoorlijk wat ervaring opgedaan. Ze is de eerste vrouwelijke voorzitter van de CBM.



Links

www.cbm.nl
www.horjusdronrijp.nl
www.label.nl

Tags

nieuws, interieur, meubels, meubelpanelen, productie, hout, interieurbouw, meubelindustrie, houtrestanten, platen, logistiek, branchevereniging, personalia, #cbm, #labelvandenberg, #horjus

Gerelateerd nieuws
Traditionele stoel in nieuw jasje
De traditionele stoel uit de Portugese regio Alentejo krijgt een eigentijdse vertaling. Ontwerper Marco Sousa Santos grijpt met de R&B Dining Chair voor Branca Lisboa terug op een vertrouwd meubeltype.
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
 
Nieuwe kastopstellingen van Coesel
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden