Mapei verhuist naar Apeldoorn

Dinsdag 14 mei 2019

Het magazijn zat al in Apeldoorn, maar nu verhuist de gehele Nederlandse vestiging van Almelo naar de nieuwbouw aan de Oude Apeldoornseweg 37K.
Mapei verhuist naar Apeldoorn

Met de verhuizing van Almelo naar Apeldoorn wil Mapei Nederland de volgende stap in de groeiambitie te zetten. Het nieuwe pand (foto 1), vanaf 27 mei operationeel, staat op slechts 500 meter hemelsbreed van de A1, dichtbij de afslag 20 Apeldoorn Zuid.

 

In Nederland heeft Mapei dan een magazijn van 2.750 m² en 680 m² kantoor met een trainingscentrum en showroom, twee laaddocks, een weegbrug en een 24/7 afhaalpunt. 'Het is geweldig alles op één centrale locatie hebben,' zo zegt directeur Paul Spee (foto 2 links).

Dit jaar viert Mapei Nederland, dat er naar streeft om totaalaanbieder te worden, ook het 10-jarig lustrum in Nederland. Eind van de zomer zal er een openingsfeest plaatsvinden.

Mapei is een Italiaanse familieproducent in de productie van lijmen, kitten en chemische producten voor de bouwsector opgericht in 1937 in Milaan. In de jaren ’60 implementeerde het bedrijf een internationaliseringsstrategie met als voordeel dat er ingespeeld kan worden op de behoeftes van regionale markten en het beperken van de transportkosten.
 
Op de Nederlandse markt worden onder meer tegel- en natuursteenlijmen, vloerbedekkings-, parket-, en kunstgraslijmen, muurcoatings, kunstharsvloeren en cementeuze vloei- en terrazzovloeren geleverd, zo stelt verkoopleider Wilco Bekkers (foto 2 rechts).
 
De Mapei groep heeft naar eigen zeggen een omzet van meer dan € 2,5 miljard en 87 dochterondernemingen met 81 productiefaciliteiten in 35 verschillende landen. In België heeft de firma een vestiging in Grâce-Hollogne.



Links

www.mapei.be
www.mapei.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, egalisatie, egaliseren, reparatie, mortel, gietvloer, verhuizing, verhuist, verhuisd, #mapei

Gerelateerd nieuws
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Vertrek Desmet bij Unilin
Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Innovatieve visgraatvloer
Vloerenproducent Bjelin introduceert de innovatieve visgraatvloer Woodura. Distributeurs zijn Kerkhofs Parket en Gebrs. Willard
lees verder
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden