Makeover Decoline collectie

Dinsdag 03 mei 2022

Tijdens een serie interactieve workshops is onlangs bij Decoline in Pelt op een feestelijke manier de nieuwe collectie voorgesteld.
Makeover Decoline collectie
Makeover Decoline collectie Makeover Decoline collectie Makeover Decoline collectie

Eind april lanceerde Creating Moments by Decoline haar nieuwe stoffencollectie Soft Line voor vouwgordijnen, panelen, waves en gordijnen. Er is gekozen voor een combinatie van een stoffenboek met een ruime keuze aan stoffen die in het bijzonder geschikt zijn voor vouwgordijnen. Daarnaast bevat de collectie twintig hangers met stoffen die geselecteerd werden voor het maken van waves en gordijnen.

 

De nieuwe Creating Moments Soft Line Collectie is opgebouwd rond de vier interieurstijlen:

  • Ibiza Style: basiskleur is wit, gecombineerd met verschillende natuurtinten (foto 1)
  • Scandi Smart: kleuren als grijsgroen in combinatie met donkergrijs zorgen voor een organische levendigheid (foto 2)
  • New York Chic: effen, sobere kleuren met accenten in spicy geel- en oranjetinten geven een warme uitstraling
  • Monaco Glamour: goud neigende bruintinten, veel glans en edelsteenkleuren voor een barok kantje

Het motto van Decoline: ‘Windows dressed to impress’.

 



Links

www.decoline.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, gordijn, hor, textielbeurs, project, stoffering, vakkleding, ophang, rails, roede, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, belgie, pelt, ibiza, scandi, newyork, monaco, #decoline, #softline

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden