Maison & Objet Asia

Dinsdag 25 maart 2014

Van 10 tot en met 13 maart vond in Singapore de eerste editie van Maison & Objet plaats. De oosterse evenknie van Maison & Objet Paris trok 10.364 bezoekers naar het Marina Bay Sands Convention Centre.
Maison & Objet Asia

'Maison & Objet Asia is opgericht als uniek platform om merken en bezoekers bij elkaar te brengen. Van retailers tot inkopers en van interieurontwerpers tot architecten maar ook projectontwikkelaars en horeca eigenaren. Het succes van deze eerste editie bewijst dat we hierin geslaagd zijn,' aldus Philippe Brocart, algemeen directeur van Maison & Objet.
Ook de Interior Design & Lifestyle Summit, met circa twintig lezingen verspreid over vijf verschillende thema’s, bleek met ongeveer 3.500 bezoekers een groot succes. De bijeenkomst had een aantal toonaangevende sprekers op het programma staan zoals Tom Dixon, Kenneth Cobonpue, Paola Navone en Kelley Cheng.

Denny Rasyid Priyatna uit Indonesië, die tijdens de beurs werd uitgeroepen tot Rising Asian Talent, vertelt: 'Het verschil tussen Maison & Objet Asia en andere beurzen is dat het een mix is tussen Europa en Azië, tussen oosterse en westerse bezoekers en exposanten. Het draait niet alleen om het commerciële aspect, maar ook om de uitwisseling van culturen. Dat is niet in geld uit te drukken. Maison & Objet Asia heeft mij geholpen bij het creëren van kansen. Ik hoop dat we volgend jaar een nog grotere mix van verschillende talenten en bezoekers hebben en dat de beurs nog groter is.”

Het benoemen van een Designer of the Year en zes Rising Asian Talents versterkte de oosterse identiteit van de beurs. Dertig procent van de exposanten was uit Azië afkomstig.
Voor deze eerste editie is Maison & Objet Asia de samenwerking met Robinsons, een warenhuis en begrip in de Oriënt, aangegaan als officieel verkooppunt. Robinsons liet enkele artikelen van Maison & Objet Asia zien in haar nieuwe flagship store Robinsons Orchard.



Links

www.maison-objet.com/en/asia

Tags

Maison & Objet, interieur, vakbeurs, Aziê

Gerelateerd nieuws
 
Opmaat naar Meubelbeurs Brussel 2025
lees verder
Nieuwe zonwering collectie
Hunter Douglas en EK Living introduceren de Huiscollectie zonwering aan ondernemers als aansluiting op de A-merken Luxaflex en Sunway.
lees verder
Geen doorstart Carpetright
Diverse bronnen melden dat een doorstart van vloeren en woningtextiel ketenbedrijf Carpetright in Nederland definitief van de baan is.
lees verder
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creativeworld breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden