Maison&Objet als vanouds

Maandag 07 maart 2022

De komende Maison&Objet Paris van 24 t/m 28 maart zal weer volledig als vanouds zijn: alle corona-maatregelen zijn geschrapt!
Maison&Objet als vanouds

Foto: Uber Luxury (voorbeeld links, M101 Pedant light Henri Bursztyn, Kandella) en Lux Populis (voorbeeld rechts, Mickey Sparkling door Thomas Dariel, Leblon Delienne)



Ook de Franse overheid heeft eindelijk aangekondigd om per 14 maart het gebruik van de CTB-toegangspas op te schorten als aanvulling op het afschaffen van de verplichte mondkapjes in binnenruimten. Uitgezonderd is nog wel het verplichte gebruik van mondkapjes in het openbaar vervoer, daar is het corona-virus blijkbaar nog wel gevaarlijk.

Er blijft dus nog naar een voorwaarde over om van 24-28 maart Maison&Objet in Parijs te bezoeken: het hebben van een toegangsbadge. Deze is vooraf met korting te bestellen op de website.

Het thema van de interieurdecoratiebeurs is New Luxury: van Uber Luxury tot Lux Populis.

 

P.S. Vanaf vandaag is het ook in België niet meer verplicht om bij winkelbezoek een mondmasker te dragen, anderhalve meter afstand te houden of een maximum aantal klanten per vierkante meter aan te houden. Alleen aan kwetsbare groepen wordt aangeraden nog een mondkapje te dragen.



Links

www.kandella.fr
www.leblon-delienne.com
www.maison-objet.com
www.promosalons.be
www.promosalons.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, digital days, parijs, villepinte, #mo22, #maisonobjet, #promosalons, #kandella, #leblondelienne

Gerelateerd nieuws
 
Cor op Idd Cologne
lees verder
Vieren van een iconisch ontwerp
Fritz Hansen presenteert Series 7 Tailored – een verfijnde uitvoering van de iconische multiplex stoel, bekleed met tuigleer en afgewerkt met nauwkeurige stiksels die de herkenbare vorm benadrukken.
lees verder
 
L’Ombre introduceert Sabiora
lees verder
Talents 25 jaar
Wat drijft jong design? Welke benaderingen zullen het design van de toekomst bepalen? En welke namen moeten we zeker onthouden? Dit is te zien in het Talents programma van de Ambiente.
lees verder
Weer minder gebouwde woningen
Er werden in Nederland meer vergunningen verstrekt, maar minder nieuwe woningen gebouwd in het derde kwartaal, zo rapporteert het CBS.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden