Maison&Objet als vanouds

Maandag 07 maart 2022

De komende Maison&Objet Paris van 24 t/m 28 maart zal weer volledig als vanouds zijn: alle corona-maatregelen zijn geschrapt!
Maison&Objet als vanouds

Foto: Uber Luxury (voorbeeld links, M101 Pedant light Henri Bursztyn, Kandella) en Lux Populis (voorbeeld rechts, Mickey Sparkling door Thomas Dariel, Leblon Delienne)



Ook de Franse overheid heeft eindelijk aangekondigd om per 14 maart het gebruik van de CTB-toegangspas op te schorten als aanvulling op het afschaffen van de verplichte mondkapjes in binnenruimten. Uitgezonderd is nog wel het verplichte gebruik van mondkapjes in het openbaar vervoer, daar is het corona-virus blijkbaar nog wel gevaarlijk.

Er blijft dus nog naar een voorwaarde over om van 24-28 maart Maison&Objet in Parijs te bezoeken: het hebben van een toegangsbadge. Deze is vooraf met korting te bestellen op de website.

Het thema van de interieurdecoratiebeurs is New Luxury: van Uber Luxury tot Lux Populis.

 

P.S. Vanaf vandaag is het ook in België niet meer verplicht om bij winkelbezoek een mondmasker te dragen, anderhalve meter afstand te houden of een maximum aantal klanten per vierkante meter aan te houden. Alleen aan kwetsbare groepen wordt aangeraden nog een mondkapje te dragen.



Links

www.kandella.fr
www.leblon-delienne.com
www.maison-objet.com
www.promosalons.be
www.promosalons.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, digital days, parijs, villepinte, #mo22, #maisonobjet, #promosalons, #kandella, #leblondelienne

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
 
Gluezet zevende editie neer
lees verder
Nieuwe armaturen bij Internova
Internova breidt het assortiment uit met twee nieuwe armaturen. De Alba Wallwasher richt zich op gelijkmatige wandverlichting, terwijl de vernieuwde Diablo HE inzet op een hogere efficiëntie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganò. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden