Made.com in Nederland

Vrijdag 22 augustus 2014

Het Engelse online designmerk Made.com heeft gisteren haar Nederlandstalige website gelanceerd. Made.com opereert alleen online. De klant koopt direct bij de ontwerper of fabrikant.
Made.com in Nederland

Hierdoor wordt er flink bespaard op de productiekosten en kan iedereen genieten van origineel design voor een betaalbare prijs, zo menen de initiatiefnemers. De Made.com meubelcollecties worden gemaakt in samenwerking met jong designtalent, prijswinnende ontwerpers en gerenommeerde fabrikanten. Creative Director Chloé Macintosh: 'We streven ernaar om fashionable meubeldesign van de beste kwaliteit te leveren, zodat klanten meer kunnen mixen en matchen in hun interieur.'

Het concept stelt Made.com ook in staat om snel in te spelen op trends, aldus Macintosh. Het is in staat om twee collecties per week te lanceren. 

 

Designers en productieproces

Made.com werkt met meer dan vijftig wereldwijd gerenommeerde designers, zoals Studio Putman en John Stefanidis. De producten worden gemaakt op de plek waar het voor zowel het design als de consument het meest logisch is, aldus Macintosh. Zo werkt het bijvoorbeeld met ambachtelijke tapijtmakers in India, gespecialiseerde stoffeerders uit het Verenigd Koninkrijk en het stoomgebogen hout wordt geproduceerd in China. Made.com heeft een team van twintig personen in Shanghai die toezicht houden op de kwaliteit in het Verre Oosten. 

 

Internationaal

Made.com is in 2010 opgericht in de UK door Ning-Li en Brent Hoberman, co-founder van Lastminute.com. Samen met Ning’s oude schoolvriend Julien Callède als COO en voormalig architecte Chloé Macintosh als Creative Director hebben ze de financiering rond gekregen om van start te gaan.

Het concept is de afgelopen jaren uitgerold in Frankrijk en Italië. Chloé Macintosh: 'Na ons succes in Frankrijk en Italië, geloven wij dat het nu het moment is om Made.com in Nederland te lanceren. Nederlanders zijn designliefhebbers, slimme online shoppers en het is goed om te zien dat de online klanttevredenheid toeneemt. We zijn benieuwd naar wat de toekomst ons zal brengen met Made.com/nl.' Na Nederland zal Made.com later dit jaar nog lanceren in Duitsland.

 

 



Links

www.made.com
www.made.com/nl

Tags

design, meubel, bed, slapen, verlichting, lamp

Gerelateerd nieuws
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden