'Made by Nature' van Reuber Henning

Dinsdag 25 november 2014

Reuber Henning maakt een nieuwe tapijtcollectie bekend. De nieuwste creatie vanuit Berlijn heet 'Made by Nature'. Met deze assortimentsuitbreiding vestigt het bedrijf de aandacht op de kleuren en patronen van huiden van exotische dieren.
'Made by Nature' van Reuber Henning
'Made by Nature' van Reuber Henning

De kleurovergangen in deze collectie zijn natuurlijk en ingetogen. 'We zien bewust af van harde contrasten', aldus het bedrijf zelf. In de natuur zijn de kleuren niet alleen bedoeld ter camouflage, maar juist ook om partners te lokken. 'De huid moet passen in de omgeving ter bescherming tegen roofdieren, maar tegelijkertijd ook op afstand gezien worden.'



Links

www.reuberhenning.de

Tags

voer, vloerbedekking, tapijt, tapijtcollectie

Gerelateerd nieuws
Merkvernieuwing Arturo
Arturo vloersystemen, onderdeel van Uzin Utz, benadrukt totaalbenadering met nieuwe positionering,
lees verder
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder
Tapijttegels met traditie
Interface kiest voor kleur, prints en vloeiende overgangen met tapijttegelcollectie Pivotal Moments.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden