Maandag laatste Marketday XL

Vrijdag 29 juni 2018

Aanstaande maandag, 2 juli, is de laatste dag voor het zomerreces in De Woonindustrie in Nieuwegein.
Maandag laatste Marketday XL

Een van de noviteiten die daar te zien (op stand 2B016) zal zijn is bijvoorbeeld de Gaia (foto): de nieuwe eetkamerstoel van KFF. Een elegant ontwerp van Monica Armani. De Duitse fabrikant KFF wordt vertegenwoordigd door Bert Berkouwer uit Noordeloos en voor de projectmarkt door HMA Interdesign uit Nieuwerkerk a/d IJssel. Voor België is Pierre Tries uit Namur het aanspreekpunt.

Van 3 juli tot en met 2 september loopt het zomerreces in De Woonindustrie. Er zijn dan geen Marketdays op maandag. Dat geldt ook voor de gebruikelijke Marketday XL op de eerste maandag van de maand, die van 6 augustus vervalt dus. De eerstvolgende wordt 3 september gehouden. De showrooms zijn tijdens deze periode overigens wel op afspraak met de exposant te bezoeken.

Zoals waarschijnlijk bekend, zijn tijdens een Marketday XL zijn ook de showrooms van de de afdelingen Home & Living, Droomindustrie en verlichting geopend.
 
Het Woonevent (voor consumenten) wordt na de zomer op zondag 16 september gehouden. Dat is ook het startsein voor De Vakbeurs (voor vakbezoekers) die tot en met 19 september duurt. Na vorig jaar voor de eerste keer te zijn georganiseerd, zal tijdens de Vakbeurs ook nu weer de Dutch Design Dock worden gehouden.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.hma-interdesign.nl
www.kff.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #kff, #berberkouwer, #hma, #hmainterdesign, #gaia, #pierretries, #droomindustrie

Gerelateerd nieuws
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden