Maandag heropen-rechtszaak

Donderdag 04 maart 2021

De rechtszaak die Inretail heeft aangespannen om de Nederlandse winkel te heropenen vindt maandag 8 maart om 10.00 uur bij de rechtbank in Den Haag plaats.
Maandag heropen-rechtszaak

Inretail gaat in de Haagse rechtbank (foto; website) eisen dat de winkels zo snel mogelijk worden heropend omdat het onverantwoord om de winkels nog langer dicht te houden. De gehele dagvaarding is hier te vinden. Vorige week was al aangekondigd dat de gang naar de rechter gemaakt zou worden.

De koninklijke brancheorganisatie trekt daarbij onder meer de zogenaamde 'routekaart' van het kabinet. Inretail stelt dat het sluiten van de winkels volgens deze routekaart hoort bij het scenario ‘zeer ernstig’, maar zitten we nu qua coronabesmettingen - eigenlijk positief getesten - op het niveau ’ernstig’. Dus is er geen reden meer om de winkels gesloten te houden. Inretail is er daarom van overtuigd gelijk te krijgen van de rechter.

De branchevereniging is gisteren ook een petitie gestart om de druk op het kabinet te verhogen, die binnen één dag bijna 5.000 keer is ondertekend. Uit cijfers van zowel het CBS als Inretail zelf bleek dat non-foodwinkels in januari met dramatische omzetdalingen te maken kregen.



Links

www.inretail.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, non-food, retail, detailhandel, brancheorganisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail, winkel, organisatie, belang, vereniging, lockdown, click&collect, rechtbank, rechtzaak, rechtspraak, koninklijk, #inretail, #clickcollect, #clickencollect, #kiesretail

Gerelateerd nieuws
 
Biodesign ontmoet sculptuur
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden