Maak kennis met de trends 2023

Donderdag 17 maart 2022

Op maandag 4 april lanceert Inretail de nieuwste Woontrends 2023. Trends zijn belangrijk; het zegt alles over de behoeftes van de consument en dus de klant in de woonwinkel.
Maak kennis met de trends 2023
Maak kennis met de trends 2023 Maak kennis met de trends 2023

Welke invloed hebben de gebeurtenissen van de afgelopen tijd in Nederland, maar ook in de wereld, op de behoefte van de verschillende consumenten? Ben je benieuwd hoe zich dat vertaald in vormgeving, materiaalgebruik en kleur? Trends zijn belangrijk; het zegt alles over de behoeftes van de consument en dus over de klant. Als een klant merkt dat de verkoper/adviseur inspeelt op zijn of haar behoefte, zal die klant er een positieve ervaring aan overhouden en blijven terugkomen naar de winkel.

 

Trendwatcher Aafje Nijman vertelt het tijdens de hybride presentatie van de Woontrends 2023. Ook dit jaar heeft Aafje, van Bureau Nijman + van Haaster, voor Inretail de tijdgeest in kaart gebracht. Alle verzamelde gegevens worden geclusterd en geplot op de Chain of colour. Dit segmentatiemodel geeft inzicht in drijfveren van consumenten nu en in de toekomst. Hiermee krijg je inzicht in wat de klant echt wilt en kan daarmee het merk, het productaanbod en de dienstverlening verbeterd worden.

 

Deze consumentenwaardes worden uiteindelijk vertaald naar de stijltrends. Het programma wordt georganiseerd en gepresenteerd door brancheadviseur Anna Hutten (foto 3) van Inretail. Iedereen die aanwezig is krijgt gelijk de trendwaaier voor 2023 (foto 2) mee en kan ermee aan de slag.

 

4 april • 10:00 uur • De Woonindustrie óf online. Aanmelden is online mogelijk.



Links

www.bureau-nvh.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.inretail.nl

Tags

nieuws, interieur, woontrends, stijltips, trendwaaier, kleuren, consumenten, stijlen, interieurwensen, assortiment, producten, kleur, segmentatiemodel, online, trendlezing, woontrends, #woontrends, #woontrends2023, #inretail, #nijmanvanhaaster, #woonindustrie, #dewoonindustrie

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe exposanten Trendz NJ25
lees verder
Circulaire bedbodem uit afval
Neonest lanceert ’s werelds eerste 100% circulaire bedbodem gemaakt uit post-consumer afval.
lees verder
Noviteiten bij Quick Step
Unilin onthult binnenkort vloerinnovaties bij haar vloerenlabel Quick-Step tijdens de Flanders Flooring Days op het hoofdkantoor in Wielsbeke.
lees verder
Samenwerking Serax en Piet Moodshop
Het Belgische designmerk Serax en de Gentse conceptstore Piet Moodshop hebben de handen ineen geslagen. Zij introduceren een samenwerking die de zichtbaarheid én het voortbestaan van lokale winkels moet ondersteunen.
lees verder
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden