M & O 2015: conceptstores

Donderdag 12 maart 2015

Winkels met boeken, fietsen, kleding en interieur onder één dak. Ze schieten als paddestoelen uit de grond. Tijdens Maison & Objet in Parijs konden bezoekers in de L’Espace Retail zoals altijd weer hun stem uitbrengen op de meest innovatieve conceptstores wereldwijd.
M & O 2015: conceptstores
M & O 2015: conceptstores M & O 2015: conceptstores

Foto boven: B1866 - London

Foto's onder v.l.n.r.: 1. Desinare - Florence / 2. Amoreira - São Paulo

 

Van London tot São Paulo. De conceptstore is overal. En als u toch in één van onderstaande steden bent, een bezoekje waard. Ook leuk om de juryrapporten te lezen of anders de websites van de L’Espace Retail-winnaars van 2015 eens te bekijken. In het Frans of Engels, maar de vele foto's geven ook een goede indruk. 

 

M&O Paris 2015 Top 3

B1866 – London 

DESINARE – Florence

AMOREIRA – São Paulo: 

 

De overige genomineerden zijn hier te zien:

ATELIER COURBET – New York City 

BAZARTHERAPY- Paris 

CASA SHELTER HALF – Los Angeles 

CHEZ MOI – Paris 

CORDOBA 25 – Mexico 

HIZARU – Berlin 

UNTO THIS LAST – London 



Links

www.promosalons.nl
www.maison-objet.com

Tags

interieur, wonen, woonwinkel, concept-store, retail, interieurwinkel

Gerelateerd nieuws
Draagvlak FFD is groot
Uit het aantal aanmeldingen van exposanten blijkt volgens de organisatie een groot draagvlak voor het vloerevent Flanders Flooring Days 2026 rond Kortrijk.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naďf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
Gira nieuws Light+Building
Tijdens Light+Building 2026, van 20-25 maart, presenteert Gira verschillende nieuwe producten en systeemoplossingen op het gebied van deurcommunicatie, schakelmateriaal en smart home.
lees verder
 
Netwerken op Christmasworld 2026
lees verder
 
Drie merken met 1 naam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden