Lynn voor Verilin

Dinsdag 18 juni 2019

Lynn Helsmoortel is de nieuwe verkoopmedewerkster van linnenspecialist Verilin uit Heule.
Lynn voor Verilin
Lynn voor Verilin Lynn voor Verilin

Lynn Helsmoortel (foto 1) is kortgelden in dienst getreden bij Verilin en gaat onder meer samen met Ilse Dedeken klanten op afspraak ontvangen in de nieuwe showroom (foto 2) van het bedrijf aan de Watermolenwal 32 in Heule.

Niet iedereen weet dat Verilin ook een complete gordijnenservice biedt: inmeten, adviseren, confectioneren in eigen atelier en zelf installatie, zoals getoond wordt in een privaat project (foto 3) op hun Facebookpagina.




Links

www.verilin.be

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, karpet, kleed, vloerbedekking, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, textiel, vloer, accessoire, projectinrichting, personalia, #verilin

Gerelateerd nieuws
Generatiewisseling
Bij het Italiaanse weefbedrijf Rubelli heeft de nieuwe generatie de leiding overgenomen van het bedrijf.
lees verder
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden