Luxe plexiglas verlichting

Dinsdag 16 mei 2023

Voor de tweede keer ontwerpt Gupica een nieuwe lampencollectie voor het Italiaanse designmerk Visionnaire.
Luxe plexiglas verlichting
Luxe plexiglas verlichting Luxe plexiglas verlichting Luxe plexiglas verlichting

De nieuwe lampencollectie Lucente van ontwerpstudio Gupica - het merk en de artistieke identiteit van Gunilla Zamboni (foto 4; website Gupica) - voor Visionnaire is geïnspireerd op de manier waarop licht splitst en reflecteert op de facetten van edelstenen, waardoor betoverende lichteffecten ontstaan. De lichtverspreidende lichamen van de lampen, die eruit zien als gekleurde edelstenen, zijn gemaakt van een secundaire grondstof die wordt verkregen door recycling van PMMA - algemeen bekend als plexiglas.

 

De ondoorzichtige LED-lichtbron, die door de stenen gaat, produceert een diffuus licht dat transparantie en kleuren naar voren brengt, en een uniek gradueel uiterlijk - een lichtstraal die in de kamer straalt in een dynamisch chromatisch spectrum.

 

Visionnaire heeft in de Benelux twee dealers: D-Style in Zaventem en Arowonen in Rotterdam.



Links

www.visionnaire-home.com
www.arowonen.nl
www.dstyle.be
www.gupica.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, design, designer, verlichting, licht, armatuur, #visionnairehome, #visionnaire, #arowonen, #dstyle, #gupica, #gunillazamboni

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne 2025: designstad Keulen
Met Idd Cologne heeft de internationale interieurbranche er dit najaar een nieuw evenement bij. Van 26 tot en met 29 oktober verandert Keulen in een open podium voor hedendaags interieurdesign, verspreid over circa 25 locaties in de stad.
lees verder
Pendelarmatuur van karton
De Zweedse verlichtingsfabrikant Fagerhult heeft een nieuw pendelarmatuur gelanceerd dat grotendeels is gemaakt van gerecycled karton. Het model, genaamd Wrapped, is volgens het bedrijf het eerste premium armatuur in zijn soort.
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden