Luxaflex vernieuwt Silhouette Shades

Vrijdag 23 oktober 2020

Luxaflex heeft zijn collectie Silhouette Shades opgefrist en uitgebreid. Onder meer de nieuwe Silhouette Shades Clearview is nieuw. Dankzij de subtiele stof is er extra helder zicht naar buiten, terwijl het interieur beschermd wordt tegen uv-straling.
Luxaflex vernieuwt Silhouette Shades
Luxaflex vernieuwt Silhouette Shades Luxaflex vernieuwt Silhouette Shades

De basiscollectie van Silhouette Shades van Luxaflex wordt gekenmerkt door exclusieve stoffen en zachte lichtfiltering. Bij de nieuwe stof Clearview ligt de focus juist op een heldere doorkijk naar buiten en het beschermen van vloeren, meubels en kunstwerken tegen uv-straling.

 

Silhouette Shades Clearview bestaan, afhankelijk van de stof en kleur, uit een ragfijne witte voorkant en een zeer transparante voile aan de achterzijde. De kenmerkende lamellen kunnen subtiel tuimelen, waardoor zonlicht door de ruimte wordt verspreid. Hiermee creëert de binnenzonwering een kristalhelder uitzicht door het raam. De collectie wordt standaard geleverd met het koordloze en kindvriendelijke en Smartcord-bediening, maar ook Literise, een eindloos koord, is mogelijk. Er is keuze uit de nieuw toegevoegde 50 mm brede lamellen voor kleine tot middelgrote ramen en de reeds bestaande 75 mm lamellen voor extra grote ramen in verschillende commerciële tinten.

 

De Silhouette Shade kunnen ook worden gekoppeld aan het slimme bedieningssysteem Powerview Automation. Hiermee is de raamdecoratie bedienbaar vanaf een smartphone, Pebble Remote of via een stemassistent.



Links

www.artex.hde.nl
www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, vouwgordijn, buitenzonwering, terras, outdoor, overkapping, automatisering, domotica, #luxaflex, #silhoutteshades

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directie Vriesco
Royal Vriesco heeft de directie uitgebreid en is nu weer terug naar een drie koppige leiding. Ceo Johanna Jorritsma staat nu samen met de cco en cfo aan het stuur van het gordijnenbedrijf uit Leeuwarden.
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden