Luxaflex beschermt tegen zon en warmte

Zaterdag 13 juli 2019

Luxaflex introduceert het nieuwe innovatieve M-Screen Ultimetal® doek. Deze raambekleding voorkomt lichtschittering of wisselende temperaturen, door de gemetalliseerde achterzijde. Daarmee is het product bijzonder geschikt voor kantoren en publieke gebouwen.
Luxaflex beschermt tegen zon en warmte
Luxaflex beschermt tegen zon en warmte Luxaflex beschermt tegen zon en warmte

M-Screen Ultimetal is ontwikkelt door het Hunter Douglas dochterbedrijf Mermet. De raambekleding wordt binnen gemonteerd, maar functioneert hetzelfde als buitenzonwering. Het weefsel van de M-Screen Ultimetal bevat minuscule gaatjes voor een adequate lichtinval en waarborgt de kwaliteit van transparantie. De lichtinval wordt door het doek gereguleerd, waardoor er geen sprake meer is van storende lichtschittering op beeldschermen.

 

Het M-Screen Ultimetal doek is opgebouwd uit 36% glasvezel en 64% vinyl en heeft een gemetalliseerde achterzijde. Hierdoor wordt 83% zonne-energie gereflecteerd, wat ongewenste oververhitting van de ruimte voorkomt. De raambekleding is daarom geschikt voor projecten die moeten voldoen aan hoge Epc-eisen en duurzame certificeringsystemen als Breeam-NL en Leed in (publieke) gebouwen. Daarnaast werkt dit doek brandvertragend, is deze onderhoudsvriendelijk en waterafstotend. Door de mechanistische weerstand hangt dit doek volgens Luxaflex zeer goedgevormd in het raamkozijn en oogt deze degelijker dan robuustere pvc-doeken.



Links

www.luxaflex.nl
www.luxaflex.be

Tags

nieuws, interieur, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, vouwgordijn, buitenzonwering, #luxaflex, #mscreenultimetal

Gerelateerd nieuws
Biogebaseerde panelen
Unilin Panels luidt een nieuw tijdperk in met panelen gemaakt van biogebaseerde High Pressure Laminate (HPL).
lees verder
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden