Luchtbevochtigers Stadler Form bij PPC

Woensdag 20 januari 2016

De Plinten & Profielen Centrale (PPC) verdeelt vanaf nu de strak vormgegeven luchtbevochtigers van Stadler Form van Zwitserse kwaliteit en functionaliteit. Een mooi product voor parketspeciaalzaken en woninginrichters voor extra omzet.
Luchtbevochtigers Stadler Form bij PPC
Luchtbevochtigers Stadler Form bij PPC Luchtbevochtigers Stadler Form bij PPC Luchtbevochtigers Stadler Form bij PPC Luchtbevochtigers Stadler Form bij PPC Luchtbevochtigers Stadler Form bij PPC

Zoals bekend voorkomt een luchtbevochtiger in de winter veel problemen met krimpen en naadvorming bij houten vloeren. PPC biedt nu zeven van de design luchtbevochtigers van Stadler Form en een digitale hygrometer met thermometer en klok (foto 6). Uit voorraad leverbaar in wit en zwart, de meeste ook in limegroen en brons.

De Zwitserse fabrikant is vooral bekend van zijn futuristische model Fred (foto 2). Deze op een ufo lijkende warmwater luchtbevochtiger is met zijn geïntegreerde hygrostaat en automatische uitschakeling goed voor ruimtes tot 50 m2.

De kubusachtige Oskar (foto 3) is een andere klassieker uit het gamma. Van deze koudwater luchtbevochtiger met antibacteriële filtercassettes zijn er drie uitvoeringen, goed voor ruimtes van respectievelijk 30, 50 en 100 m2. Allen met een houder voor geuroliën.

De Anton (foto 4, tot 25 m2) en de Jack (tot 65 m2) zijn compacte, ultrasone luchtbevochtigers. “Beide hebben een antikalk cartridge voor een extra lange levensduur. De Fred heeft hiervoor de Magic Ball,” vertelt productmanager Niels Aarnoudse van de groothandel in Wijk bij Duurstede. Vrijwel alle apparaten werken met de Ionic Silver Cube om het water vrij te houden van bacteriën en ziektekiemen.

Tenslotte is de Robert (foto 5) een krachtige luchtreiniger en –bevochtiger voor ruimtes tot 80 m2.

Omdat de verkoopprijzen stabiel zijn, hoeven winkeliers niet bang te zijn voor oneerlijke prijsconcurrentie op internet.

De producten zijn te krijgen in de vier vestigingen van de PPC in Wijk bij Duurstede,Amsterdam, Den Haag en Eindhoven. Het bedrijf is in maart ook present op de vloerenbeurs Efwex in Gent.

 



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl
www.stadlerform.nl
www.efwex.be/nl/bezoeker/toegangskaart-aanvragen

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, lijm, worst, bekleding, stofferen, stoffering, efwex, vocht, luchtvochtigheidsgraad, luchtbevochtiging, luchtbevochtiger, luchtreiniging

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden