Lot van Hülsta bezegeld

Dinsdag 04 juni 2024

Meubelfabrikant Westfalen Werke in Stadtlohn, voorheen Hülsta, heeft zijn activiteiten begin deze maand gestaakt. Voortzetting is volgens de curator niet mogelijk vanwege gebrek aan economische vooruitzichten.
Lot van Hülsta bezegeld

De afgelopen jaren heeft het personeel bijgedragen aan verschillende reddingsacties. De afgelopen jaren is het bedrijf steeds verder in omvang gekrompen. Volgens Benjamin Pankow van de vakbond IG Metall in Bocholt hebben de collega's daarom een lange beproeving achter de rug.


Alle inspanningen ten spijt zijn ze nu toch hun baan kwijt. Als actuele redenen noemen het management en curatoren de aanzienlijke omzetdalingen. De situatie werd ook verergerd door productieverliezen als gevolg van stormschade. 

 

Hülsta-Werke uit Stadtlohn vroeg het faillissement al aan in oktober 2022. Eind 2023 was het traject afgerond. Een nieuwe investeerder nam vervolgens het bedrijf over, maar vroeg recent ook faillissement aan. Of het merk Hülsta nog terug zal keren is de vraag.



Links

www.huelsta.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, #failliet, #hulsta, #huelsta

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden