Light + Building uitgesteld!

Maandag 24 februari 2020

Zoals Interieurjournaal vanochtend meldde stonden tot voor kort de lichten nog op groen voor vakbeurs Light + Building. Het evenement zou in maart plaatsvinden, totdat het coronavirus dit weekeind toesloeg in Italië. De beurs is nu toch uitgesteld tot september. De Design Plus awards zijn wel bekend gemaakt.
Light + Building uitgesteld!
Light + Building uitgesteld! Light + Building uitgesteld!

Tot dusver werd de kans op een besmetting met het Coronavirus laag geacht en wilde organisatie Messe Frankfurt de beurs door laten gaan. Na de onverwachte verschijning van het virus in Italië, afgelopen weekend, is de situatie echter opnieuw geanalyseerd in samenwerking met de volksgezondheidsautoriteiten van de stad Frankfurt. Er zou een gezondheidscontrole van Chinese bezoekers moeten plaatsvinden in meerdere fases, een enorme uitdaging voor Messe Frankfurt.

 

Bovendien worden steeds meer reisbeperkingen ingevoerd, waardoor het voor zowel bezoekers als exposanten moeilijk is om de beurs bij te wonen. Daarom is besloten om Light + Building alsnog uit te stellen naar midden of eind september, de data worden nog bekend gemaakt.

 

Er is echter ook prettig nieuws te melden. De winnaars van Design Plus awards zijn namelijk bekend gemaakt. Zo winnen vier hanglampen de felbegeerde Best of award van Design Plus. Twee hiervan zijn Discovery Vertical 140 van Artemide (foto 1) en Break-it van Oligo Lichttechnik (foto 2). Een 'Special Mention' voor Young professionals is er onder meer voor een schakelaarreeks van beton, Tois van Jens Zijlstra (foto 3).

 

P.S. 27-02-2020: De nieuwe data zijn gepland, van 27 september tot en met 2 oktober 2020.



Links

www.light-building.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl
www.oligo.de
www.artemide.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #corona, #lightbuilding, #artemide, #oligolichttechnik, #jenszijlstra

Gerelateerd nieuws
 
Elys onthult Linea Invi
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden