Light + Building uitgesteld!

Maandag 24 februari 2020

Zoals Interieurjournaal vanochtend meldde stonden tot voor kort de lichten nog op groen voor vakbeurs Light + Building. Het evenement zou in maart plaatsvinden, totdat het coronavirus dit weekeind toesloeg in Italië. De beurs is nu toch uitgesteld tot september. De Design Plus awards zijn wel bekend gemaakt.
Light + Building uitgesteld!
Light + Building uitgesteld! Light + Building uitgesteld!

Tot dusver werd de kans op een besmetting met het Coronavirus laag geacht en wilde organisatie Messe Frankfurt de beurs door laten gaan. Na de onverwachte verschijning van het virus in Italië, afgelopen weekend, is de situatie echter opnieuw geanalyseerd in samenwerking met de volksgezondheidsautoriteiten van de stad Frankfurt. Er zou een gezondheidscontrole van Chinese bezoekers moeten plaatsvinden in meerdere fases, een enorme uitdaging voor Messe Frankfurt.

 

Bovendien worden steeds meer reisbeperkingen ingevoerd, waardoor het voor zowel bezoekers als exposanten moeilijk is om de beurs bij te wonen. Daarom is besloten om Light + Building alsnog uit te stellen naar midden of eind september, de data worden nog bekend gemaakt.

 

Er is echter ook prettig nieuws te melden. De winnaars van Design Plus awards zijn namelijk bekend gemaakt. Zo winnen vier hanglampen de felbegeerde Best of award van Design Plus. Twee hiervan zijn Discovery Vertical 140 van Artemide (foto 1) en Break-it van Oligo Lichttechnik (foto 2). Een 'Special Mention' voor Young professionals is er onder meer voor een schakelaarreeks van beton, Tois van Jens Zijlstra (foto 3).

 

P.S. 27-02-2020: De nieuwe data zijn gepland, van 27 september tot en met 2 oktober 2020.



Links

www.light-building.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl
www.oligo.de
www.artemide.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #corona, #lightbuilding, #artemide, #oligolichttechnik, #jenszijlstra

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
 
Groei Smart Home
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden