Light + Building 2026 lonkt

Maandag 11 november 2024

In maart 2026 komt de internationale verlichtings- en gebouwentechnieksector samen op Light+Building. Deze toonaangevende vakbeurs biedt een inspirerend platform voor innovatie en slimme oplossingen voor stedelijke uitdagingen.
Light + Building 2026 lonkt

De snelle verstedelijking en groeiende vraag naar woonruimte leggen druk op steden om flexibele, energie-efficiënte oplossingen te vinden. Light+Building 2026 speelt in op deze behoeften door innovaties te tonen die bijdragen aan slimme stadsontwikkeling, zoals energiezuinige verlichtingsconcepten, duurzame infrastructuur en hernieuwbare energie-integratie.

 

Met het thema 'Be Electrified - Electrifying Places. Illuminating Spaces' legt de beurs Van 8 tot 13 maart 2026
in Frankfurt am Main de nadruk op elektrificatie en digitalisering, vooral voor bestaande gebouwen. Dit thema benadrukt niet alleen het belang van efficiënt energiegebruik, maar ook van ontwerp, materiaal en styling als bepalende factoren voor de beleving van ruimtes. Of het nu gaat om functionele verlichting of artistieke lichtontwerpen, de combinatie van technologie en design komt centraal te staan.

 

Exposanten kunnen zich nu aanmelden voor deze internationale ontmoetingsplaats. Degenen die vóór 30 april 2025 registreren, profiteren van een early bird-tarief. Zoals Steffen Larbig, brand manager van Light+Building, aangeeft: 'We werken samen met partners aan een evenement dat een aantrekkelijk platform biedt voor architecten, ontwerpers en ingenieurs uit alle hoeken van de wereld.'



Links

www.light-building.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, duurzaamheid, connectiviteit, workandliving, technologie, digitaal, platform, evenementen, programma, rondleiding, shows, #lightbuilding, #lightandbuilding, #messefrankfurt, #LB26

Gerelateerd nieuws
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder
 
Nieuwe Bomma lampen
lees verder
Keukeneiland blijft populair
[Sponsored artikel] - Een keukeneiland blijft populair bij de Nederlandse consument. Er is een groeiende vraag naar open opstellingen met centrale kookeilanden waarbij de keuken fungeert als centrale ontmoetingsplek.
lees verder
 
Idd keert terug in 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden