Lifestyle-interior op TV!

Maandag 13 januari 2020

Producten van raamdecoratie-label Lifestyle-interior van Headlam zullen vanaf vanavond een aantal keren op televisie te zien zijn. Met dank aan de firma Laminaat en Parket.
Lifestyle-interior op TV!
Lifestyle-interior op TV!

Het programma Uitstel van Executie van RTL4 start weer met een reeks nieuwe afleveringen waarin zij mensen helpen die diep in de problemen zitten omdat ze de maandelijkse lasten van hun woning niet meer kunnen betalen. Door de woning op te knappen hoopt men de verkoop te bespoedigen.

De woning wordt verbouwd en ingericht volgens de nieuwste trends, waaronder ook binnenzonwering of gordijnen. Het team van Uitstel van Executie krijgt hierbij advies van de firma Laminaat en Parket, die bij meerdere afleveringen heeft gekozen voor onder meer artikelen van Lifestyle-interior.

In drie opeenvolgende afleveringen, 's maandags om 21:25 uur op RTL4 op 13, 20 en 27 januari komen Lifestyle-interior producten aanbod. Te zien zijn de gordijnstoffen First Love, Anticipate en Fire, als ook aluminium jaloezieën en rolgordijnen uit de binnenzonwering.

Om de Lifestyle-interior artikelen die in het programma gebruikt zijn extra onder de aandacht te brengen in de winkel heeft Headlam promomaterialen laten maken: een 'Gespot op TV'-promopakket bestaande uit drie 'wobblers' (foto 2 links) en twee posters (foto 2 rechts) is gratis te bestellen bij Headlam.



Links

www.headlam.nl
www.laminaatenparket.nl
www.lifestyle-interior.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, laminaat, karpet, tapijt, tegel, tapijttegel, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, gordijn, stof, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, Headlam, Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier, #lifestyleinterior, #headlam, #rtl4, #uitstelvanexecutie

Gerelateerd nieuws
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden