Lichtwoche Sauerland 2021

Maandag 20 april 2020

In oneven jaren wordt de Lichtwoche op meerdere locaties in Sauerland gehouden voor in- en verkopers van armaturen en lampen. De data in 2021 zijn nu bekend gemaakt.
Lichtwoche Sauerland 2021
Lichtwoche Sauerland 2021

Foto Meinschäfer Fotografie

Vanaf zondag 28 februari tot en met vrijdag 5 maart 2021, een dag langer dan de voorgaande edities dus, zullen verlichtingsbedrijven hun nieuwste licht- en armatuurtrends tonen tijdens de vakbeurs Lichtwoche Sauerland.

Diverse sprekers tijdens deze tiende editie van de Lichtwoche zijn vertegenwoordigers van deelnemende bedrijven. Ambassadeur van deze editie van de Lichtwoche is Wolf Walter Hustadt, zoon van oprichter en mededirecteur Hans-Walter van Briloner Leuchten (foto 2; website).

Organisator Lichtform Nrw verwacht circa 5.000 internationale bezoekers van meer dan 1.000 bedrijven (retailers, retailers en groothandelaren).




Links

www.briloner.com
www.lichtforum-nrw.de
www.lichtwoche-sauerland.de

Tags

Nieuws, interieur, wonen, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, verlichtingsbeurs, beurs, show, event, vakbeurs, evenement, #lichtwoche, #lichtwochesauerland, #lichtform, #brilonerleuchten, #briloner

Gerelateerd nieuws
 
Beste woonwinkel
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
Opening Tica projects Venlo
Een nieuwe inkooplocatie van Tica op de plek van de voormalige bloemenveiling in Venlo moet interieur, hospitality en beleving van volgend jaar gaan samen brengen.
lees verder
Programma Idd Cologne
Van 26 tot en met 29 oktober presenteren ongeveer honderd merken hun collecties en producten tijdens Idd Cologne. Deze inspiratie is verspreid over vijftien locaties in de stad. Daarnaast is er een aanvullend programma voor interieurprofessionals.
lees verder
Omzet retail augustus 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft afgerond 4% meer omgezet in augustus, de online omzet stijgt nog sterker.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden