Licht en natuur bij Kundalini

Vrijdag 17 mei 2019

Het Italiaanse verlichtingsmerk Kundalini toonde op verlichtingsbeurs Euroluce veel nieuwigheden. We stellen een kleine greep hieruit aan u voor.
Licht en natuur bij Kundalini
Licht en natuur bij Kundalini Licht en natuur bij Kundalini Licht en natuur bij Kundalini

Het Italiaanse verlichtingsmerk Kundalini bestaat sinds 1996 en is een onconventionele speler op de verlichtingsmarkt, met in het oog springende ontwerpen. Op Euroluce toonde het bedrijf vooral nieuwe varianten op bestaande modellen.

 

Lamp Lanna (foto 2), geïnspireerd op Thaise lampionnen, was er al in brons, maar zowel de hanglamp als tafellamp zijn er nu ook met een zwart frame. Kushi (foto 3), een van Kundalini's bekendse lampen, is er nu in XL variant.

 

Nieuw is Viceversa (foto 3), een lamp die verlichting combineert met een plantenpot. Licht en natuur samen in perfecte harmonie, aldus het bedrijf. De lamp bestaat uit verschillende onderdelen, die ook met elkaar uit te wisselen zijn als meerder lampen tegelijk opgehangen worden. Ook nieuw is de dimbare tafellamp Tatu (foto 4), gemaakt van twee lagen mondgeblazen glas. Het kader er omheen is er in zwart en messing.

 

Kundalini wordt in België vertegenwoordigd door Victors Design Agency en in Nederland door Factor Licht.



Links

www.factorlicht.nl
www.kundalini.it
www.victors.be

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, verlichtingsbeurs, #euroluce2019, #kundalini, #factorlicht, #victorsdesignagency

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geďnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden