Li omarmt Animisme

Donderdag 28 mei 2020

Op 18 juni presenteert Li Edelkoort exclusief voor het NII (Nederlands Interieur Instituut) haar trendforecast Animisme live vanuit Kaapstad.
Li omarmt Animisme

Het Nederlands Interieur Instituut (NII) geeft al ruim een kwart eeuw trendinformatie voor professionals in de sectoren interieur en lifestyle. Na twee keer Zuzanna Skalska is het dit keer weer de beurt aan Li Edelkoort. Zoals ieder jaar deelt zij haar visie live online over de ontwikkelingen op het gebied van lifestyle en interieur met de leden van NII.

Li heeft haar thema bepaald en legt de laatste hand aan haar verhaal. Via deze link vertelt ze er al meer over. Na de presentatie is er de mogelijkheid live vragen te stellen.

Deze live sessie wordt op 18 juni van 10.30–12.30 gehouden. Aanmelden kan via info@interieurinstituut.nl, vermeld hierbij je bedrijfsnaam, adresgegevens en e-mail. Je ontvangt dan een factuur en na ontvangst van de betaling ontvang je een uitnodiging met inloggegevens. Kosten voor de online forecast zijn € 195,00 (excl. BTW).    




Links

www.interieurinstituut.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, mode, fashion, trend, textiel, forecast, voorspelling, trenddag, textielindustrie, circulair, duurzaam, trend, trends, li edelkoort, lidewij, lidewij edelkoort, forecast, #nii, #interieurinstituut, #trenddag, #nederlandsinterieurinstituut, @Interieur_Inst, #liedelkoort, #trendspots

Gerelateerd nieuws
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
Koopwoningen juli 26 iets duurder
De jaar op jaar prijsstijging van bestaande koopwoningen in Nederland vlakt verder af. Prijzen bestaande koopwoningen zijn in juli met 0,5% gestegen ten opzichte van maand eerder.
lees verder
Vertrouwen iets minder negatief
Het consumentenvertrouwen in Nederland is van -35 in juli naar -34 in augustus verbeterd en ook het oordeel over de economie is minder negatief.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden