Li omarmt Animisme

Donderdag 28 mei 2020

Op 18 juni presenteert Li Edelkoort exclusief voor het NII (Nederlands Interieur Instituut) haar trendforecast Animisme live vanuit Kaapstad.
Li omarmt Animisme

Het Nederlands Interieur Instituut (NII) geeft al ruim een kwart eeuw trendinformatie voor professionals in de sectoren interieur en lifestyle. Na twee keer Zuzanna Skalska is het dit keer weer de beurt aan Li Edelkoort. Zoals ieder jaar deelt zij haar visie live online over de ontwikkelingen op het gebied van lifestyle en interieur met de leden van NII.

Li heeft haar thema bepaald en legt de laatste hand aan haar verhaal. Via deze link vertelt ze er al meer over. Na de presentatie is er de mogelijkheid live vragen te stellen.

Deze live sessie wordt op 18 juni van 10.30–12.30 gehouden. Aanmelden kan via info@interieurinstituut.nl, vermeld hierbij je bedrijfsnaam, adresgegevens en e-mail. Je ontvangt dan een factuur en na ontvangst van de betaling ontvang je een uitnodiging met inloggegevens. Kosten voor de online forecast zijn € 195,00 (excl. BTW).    




Links

www.interieurinstituut.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, mode, fashion, trend, textiel, forecast, voorspelling, trenddag, textielindustrie, circulair, duurzaam, trend, trends, li edelkoort, lidewij, lidewij edelkoort, forecast, #nii, #interieurinstituut, #trenddag, #nederlandsinterieurinstituut, @Interieur_Inst, #liedelkoort, #trendspots

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
 
Trenddag: elke kamer een woonkamer
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden