Let's Woon in Leidsche Rijn

Donderdag 09 juni 2022

29 Mei vierde Let’s Woon haar feestelijke opening in Utrecht. Het bedrijf is naar eigen zeggen een collectief van vakmannen en getalenteerde creatieve ontwerpers.
Let's Woon in Leidsche Rijn
Let's Woon in Leidsche Rijn Let's Woon in Leidsche Rijn

Foto's (website Let's Woon): 1. Winkel aan de Parijsboulevard  2. Team van Let's Woon vanaf linksboven met de klok mee: Oprichtster Joyce, Tess, Boenkie en Bo - 3. Interieur

 

 

Met een team van interieurstylisten en ambachtslieden staat Let’s Woon voor de consument klaar. Vol passie en creativiteit helpt het bedrijf graag bij het afwerken en inrichten van een woning. Joyce van Noorden begon Lets’s woon op haar 21e, in 2014. Inmiddels bestaat het Let’s woon team uit Joyce, interieur styliste Bo en marketing assistent Tess en Boenkie de hond. Het gepassioneerd team heeft naar eigen zeggen oog voor perfectie. Zij werken met liefde aan tijdloze interieurconcepten terwijl de mannen op de werkvloer helpen met de afbouw van woningen en andere projecten van A tot Z.

 

Let’s Woon biedt een interieurontwerp inclusief lichtplan, 3D beelden, diverse wand- en vloerafwerkingen, inbouwkasten, raamdecoratie, staalwerk, (maatwerk) meubelen, verlichting en woonaccessoires. Ook voor een nieuwe vloer of gordijnen kan de klant aan de Parijsboulevard 159 in Leidsche Rijn Utrecht terecht.



Links

www.letswoon.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, meubelstoffen, meubel, tafel, stoel, openen, opening, groei, formule, keten, retail, detaillist, winkelier, #letswoon

Gerelateerd nieuws
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden