Les over trends bij Inretail en NIA

Vrijdag 16 oktober 2020

Samen met trendwatcher Aafje Nijman schetst Inretail de toekomstige woontrends. Digitalisatie, flexibiliteit en verbinding oefenen hier volgens de brancheorganisatie veel invloed op uit. Woonleden kunnen hier meer over leren tijdens het kennisuurtje van 9 november. In deze maand wordt ook een 1-daagse cursus van NIA Academie gegeven.
Les over trends bij Inretail en NIA

De huidige tijdgeest wordt door Aafje Nijman 'Change Reaction' genoemd. Covid-19 heeft onze wereld volgens haar op zijn kop gezet en veranderingen die we al aanvoelden komen verscherpt, veranderd én versneld. Wat betekent dit voor de retail? In november organiseert INretail speciaal voor woonleden 4 kennisuurtjes. Eén daarvan is het kennisuur Woontrends 2021. Anna Hutten deelt vier concrete woontrends die uit maatschappelijke ontwikkelingen zijn ontstaan. Het uurtje gaat daarna in op de achtergrond, de kleuren, materialen en vormen, en het verband wat hiertussen bestaat.

Het uurtje is op maandag 9 november, van 10-11 uur. Voor INretail leden is het gratis. Aanmelden kan hier.

 

Naar aanleiding van de trends heeft NIA Academie ook een 1-daagse cursus ontwikkeld waarin de cursist handvatten krijgt om de (woon)trends Be MankindRevise the MoralPick your Cherries en Take a Stand toe te passen in het advies aan de klant, in de winkelstyling en in de collectie. Deze Cursus Trendwatching woontrends vindt op 16 november plaats in De Woonindustrie (DWI). De dag start met een opfrisser: welke trends zijn er in 2021? Waar komen ze vandaan en hoe vertalen deze trends zich naar materiaal- en kleurgebruik? Vervolgens gaat het over de styling van een winkel. Een strakke winkelstyling zorgt volgens NIA voor winkelbeleving en het verleiden van klanten. 

Vanwege corona is de curus zeer exclusief, er mogen maximaal 10 mensen deelnemen. Daarom herhaalt NIA de cursus nog eens op 1 februari 2021. Aanmelden kan hier.

 

 



Links

www.inretail.nl
www.niainfo.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, non-food, retail, detailhandel, brancheorganisatie, belangenbehartiger, cbw, mitex, in retail, winkel, organisatie, belang, vereniging, informatie, trend, trends, forecast, voorspelling, cursus, #kennisuurtje, #changereaction, #Inretail, #DWI, #woonindustrie, #NIA

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden