Leenbakker via bol.com

Maandag 20 december 2021

Leenbakker opent een nieuw verkoopkanaal door middel van een samenwerking met platform Bol.com.
Leenbakker via bol.com

Met ingang van deze maand is Leen Bakker gestart met de verkoop van een deel van haar assortiment via Bol.com. Het assortiment van Leen Bakker dat verkocht wordt via Bol.com bestaat uit artikelen die direct uit voorraad leverbaar zijn.

 

Lampen, bijzettafels en plaids zijn de eerste categorieën die live worden gezet en dit wordt snel uitgebreid met overige categorieën uit het woonsegment. Bij de woonwinkelformule is online naar eigen zeggen nu goed voor 28% van de totale omzet. Leen Bakker heeft 180 winkels en 3.500 medewerkers.

 

Leen Bakker is eigendom van investeerder Gilde Equity Management, die ook eigenaar is van Kwantum.

 



Links

www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, retail, keten, formule, montage, raambekleding, samenwerking, platform, personeel, ambacht, operationeel, #kwantum, #leenbakker, #gilde, #bolcom

Gerelateerd nieuws
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m² tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
 
Natuurelement op de wand
lees verder
Begin interieurjaar in Nieuwegein
Tijdens de Voorjaarsvakdagen van 1-4 februari 2026 in De Woonindustrie kunnen retailers, projectinrichters en andere interieurprofessionals nieuwe leveranciers ontmoeten en ontwikkelingen in de markt volgen.
lees verder
Trendverhaal Showup
Op 1 en 2 februari keert Showup terug naar Vijfhuizen en staat nadrukkelijk in het teken van beleving en zintuiglijke waarneming, vooral in de Trendzone, die dit seizoen is opgezet rond het overkoepelende thema Open your senses.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden