Leenbakker via bol.com

Maandag 20 december 2021

Leenbakker opent een nieuw verkoopkanaal door middel van een samenwerking met platform Bol.com.
Leenbakker via bol.com

Met ingang van deze maand is Leen Bakker gestart met de verkoop van een deel van haar assortiment via Bol.com. Het assortiment van Leen Bakker dat verkocht wordt via Bol.com bestaat uit artikelen die direct uit voorraad leverbaar zijn.

 

Lampen, bijzettafels en plaids zijn de eerste categorieën die live worden gezet en dit wordt snel uitgebreid met overige categorieën uit het woonsegment. Bij de woonwinkelformule is online naar eigen zeggen nu goed voor 28% van de totale omzet. Leen Bakker heeft 180 winkels en 3.500 medewerkers.

 

Leen Bakker is eigendom van investeerder Gilde Equity Management, die ook eigenaar is van Kwantum.

 



Links

www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, retail, keten, formule, montage, raambekleding, samenwerking, platform, personeel, ambacht, operationeel, #kwantum, #leenbakker, #gilde, #bolcom

Gerelateerd nieuws
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden