Lampen van Bobo Sperlein

Donderdag 06 juli 2023

Bodo Sperlein heeft onlangs twee exclusieve collecties voor LZF onthuld, die voor het eerst te zien waren op Euroluce 2023.
Lampen van Bobo Sperlein
Lampen van Bobo Sperlein Lampen van Bobo Sperlein Lampen van Bobo Sperlein

Bodo Sperlein is de eigenaar van het gelijknamige Bodo Sperlein Ltd, een in Londen gevestigd strategisch creatief adviesbureau. De studio werkte al voor luxemerken zoals Dior, Swarovski, en Mulberry. Nu werkt de designer ook samen met de Spaanse verlichtingsfabrikant Lzf Luziferlamps.

 

Osca is een lamp die een eerbetoon is aan de opmerkelijke reis van Oscar Niemeyer. De kubistische stijl toont in elkaar grijpende bogen van houtfineer, wat de lamp een unieke, sculpturale vorm geeft. Het armatuur is er als hangend model en als tafellamp.

 

De Voliere kroonluchter brengt de klassieke art-decostijl uit de jaren 1920 naar het moderne tijdperk. De zorgvuldig vervaardigde houtfineerlagen hebben een bijzondere gelijkenis met zachte veren en zijn volgens Lzf een eerbetoon aan de tijdloze elegantie van het Franse art deco verlichtingsontwerp.

 

Lzf wordt in de Benelux vertegenwoordigd door Illum.



Links

www.illum.nl
www.lzf-lamps.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, hanglamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, design, #lzflamps, #Luziferlamps, #illum, #illumkunstlicht

Gerelateerd nieuws
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Kennispartnerschap Messe Frankfurt
Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden