Label Vandenberg samen met Bryck

Dinsdag 06 mei 2025

De Nederlandse meubelmerken Label Vandenberg en Bryck zijn een samenwerking aangegaan voor de ontwikkeling van een nieuwe lijn gestoffeerde outdoormeubelen.
Label Vandenberg samen met Bryck

De eerste gezamenlijke realisatie is een exclusieve outdoor lounge chair, gebaseerd op een ontwerp van Gerard van den Berg.

 

Met deze samenwerking combineren Label Vandenberg en Bryck hun gedeelde waarden: hoogwaardige kwaliteit, tijdloos design en duurzame, lokale productie. De lounge chair is ontworpen voor gebruik in alle seizoenen en is geschikt voor zowel binnen als buiten. De stoel is verkrijgbaar in drie uitvoeringen.

 

De nieuwe collectie is vanaf nu te zien in de showroom van Label Vandenberg in Joure.

 

Ander Label Vanderberg nieuws: Anushka Huinink is sinds 1 april 2025 gestart als accountmanager voor het merk. Anushka is in deze functie verantwoordelijk voor alle retailklanten in Nederland. Met zijn jarenlange ervaring bij zowel woonwinkels als meubelproducenten is hij volgens het bedrijf een aanwinst voor het team.



Links

www.label.nl
www.bryck.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, meubel, bank,meubel, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, leer, leder, gestoffeerd, hocker, stoel, fauteuil, bank, buiten, tuin, outdoor, kussen, sierkussen, personalia, #label, #labelprodukties, #labelvandenberg

Gerelateerd nieuws
 
NIeuwe directeur Ikea Nederland
lees verder
Nieuw merk traprenovatie
Vic traprenovatie: praktisch, stijlvol en binnen één dag geďnstalleerd. Deze overzettreden voor trappen zijn nu exclusief voor klanten van Intr.
lees verder
Xooon opent in Annecy
Het Nederlandse meubelmerk Xooon heeft zijn eerste winkel geopend in de Franse Alpen. De vestiging in Annecy markeert een nieuwe stap in de Europese groei van het merk.
lees verder
Biogebaseerde panelen
Unilin Panels luidt een nieuw tijdperk in met panelen gemaakt van biogebaseerde High Pressure Laminate (HPL).
lees verder
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden