Label Produced in Belgium

Donderdag 19 maart 2015

Enkele Belgische meubelfabrikanten hebben zich verenigd onder een nieuw label: Produced in Belgium. Hiermee gaan ze de strijd aan met importproducten uit onder andere Oost-Europa en Azië.
Label Produced in Belgium

'Omdat tal van winkeliers bijna letterlijk gebukt gaan onder een vloed van importproducten uit onder meer Oost-Europa en Azië hebben een aantal Belgische meubelfabrikanten besloten zich te verenigen onder een nieuwe label Produced in Belgium', zo meldt het persbericht. Op www.producedinbelgium.be staan de eerste fabrikanten vermeld die onder dit label werken: Pro-Arte, D-Woods, Nill Spring, NDJ Meubelen, Arista en Mecam. Op de website melden ze dat ze 'minstens 80 procent van hun toegevoegd waarde in België realiseren'.

Ze zullen het label bekendmaken via sociale media, displays op de winkelvloer en diverse advertenties in nationale media.



Links

www.producedinbelgium.be

Tags

meubel, meubelfabrikant, belgië

Gerelateerd nieuws
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder
 
M.O.W. 2025: groei en outdoor
lees verder
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
 
Moll Funktionsmöbel stopt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden